skip to Main Content
(0312) 476 70 70 info@mfscatering.com
Kurumsal

MFS Yemekçilik 1980 yılından beri güvenle ve lezzetle hizmetinizdedir.

Hakkımızda

MFS Yemekçilik 1980 yılından beri hizmet vermektedir. Kurulduğu yıldan itibaren, çağın ilerisinde üretim teknolojisi, profesyonel diyetisyen ve gıda mühendisleriyle hijyenik ve sağlıklı bir hizmet vermektedir. Üretimde kullanılan her gıda ürününü kaliteli ve güvenilir firmalardan temin eder. Ürünler servis öncesi dikkatli ve özenli bir şekilde kontrol ve testlerden geçirilir. Şirketimiz tabldot yemek üretiminin yanı sıra özel kokteyller, yemekler, kumanya hizmeti de vermektedir.

Şirket Politikamız

Gıda Sektörü’nde yemek üretimi konusunda faaliyet gösteren şirketimiz, olabilecek tüm müşteri isteklerini lezzetlerimizle karşılamaktadır. İnsan sağlığına verdiğimiz önem doğrultusunda çalışma ortamlarımızda gerekli hijyen şartlarını sağlayarak, çalışanlarımızın güvenliğini sağlayarak, çevreyi koruyarak, çalışanlarımızın bilincini bu doğrultuda sürekli arttırıyoruz.

Aynı zamanda gelişen teknoloji ve teknikleri takip ederek ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Referanslar

Yıllardır sağlıklı ve lezzetli yemeklerimiz ile hizmet verdiğimiz referanslarımızın bir bölümü… Ayrıntılı referans için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Back To Top